Servopohon Lovato NR230-00-314, 1 ks
Okres: Praha | Kategorie: Voda, plyn, topení
Topenářský materiál
Popis:
- sháním servopohon Lovato NR230-00-314 (230 V, 5 Nm, 140 s, 50 Hz, 7,5 W) nebo jeho rozměrově a funkčně kompatibilní náhradu