Při položení dlažby je důležité mít pokládané dlažby připravené či domluvené u obkladačů. Začíná se přípravou podkladu, rozetře se penetrace, naplánují se pokládky a následuje lepení.
vytvořeno nedávno
Miroslava M.,
Praha
(Hlavní město Praha)
má pro Vás zakázku na
Sháním stavbu: Popis: položení zámkové dlažby Specifikace:
- rozšíření a oprava stávající
- práce na terase u chaty Rozměr: plocha cca 12 m2 Termín realizace: dohodou Lokalita realizace: Praha 6-Dejvice Maximální cena: nabídněte Profil poptávajícího: soukromá osoba z okresu Praha - hl. město.
Děkuji za nabídky.
Sháním řemeslné práce: Popis: položení dlažby do chodby a na WC Rozměry: 15 m2 Termín: ihned Lokalita: Ostrava Cena: dohodou Profil poptávajícího: soukromá osoba z okresu Ostrava-město.
Děkuji za nabídky.
Pokladačské práce
Popis:
- poptávám položení zámkové dlažby
- příjezdová cesta šíře 3 m, část do mírného kopce
- včetně materiálu
Rozsah:
- cca 50 m2
Lokalita:
- Březno u Chomutova
Termín:
- červen, červenec 2020
Stavební práce
Popis:
- poptávám firmu pro položení zámkové dlažbu na příjezdovou cestu k rodinnému domu a okolo domu včetně obrubníků, zasypu atd.
Specifikace:
- výška dlažby 6 cm
- celková výměra zámkové dlažby je tedy cca 160 m2
- podklad pro položení dlažby je částečně připraven
- požaduji cen. nabídku jen za práci a taky s materiálem
- zámková dlažba jedna z přírodních: KLASIKO 10 x 20; PARKETA 10 x 20; HOLLAND 10 x 20
Lokalita:
- Studénka
Termín:
- co nejdříve
Doplňující informace:
- prohlídka u RD možná kdykoliv
Sháním řemeslné práce: Popis: obkladačské práce v koupelně Specifikace:
- obložení obkladů na ploše cca 62,5 m2 (obklady mám)
- položení dlažby na ploše cca 12 m2 (dlažbu mám)
- instalace vany o rozměru 2x 1 m
- instalace 2 závěsných WC (podomítkový modul již instalován)
- instalace 2 sprchových vaniček z litého mramoru o rozměru 1,2 x 0,9 a 0,9 x 0,9 m
- vše je v novostavbě rodinného domu
- dlažba, obklady i sanita jsou již na místě, ostatní materiál (lepidlo, atd.) poptávám s dodávkou prací Termín: 14 dní Lokalita: Chrudim Max. cena: nabídněte Profil poptávajícího: soukromá osoba z okresu Chrudim.
Děkuji za nabídky.
Sháním řemeslné práce: Popis: položení dlažby u bazénu Specifikace: dlažba kolem bazénu plus obložení lemu bazénu Materiál: keramická dlažba 20 mm Rozměry: 6 x 4 m Plocha: 40 m2 Termín: 2. polovina května 2020 Lokalita: Pardubice Nemosice Cena: nabídněte Profil poptávajícího: soukromá osoba z okresu Pardubice.
Děkuji za nabídky.