Zakázky na "montážní práce", stránka 66

Nalezeno 810 zakázek.

Zobrazena stránka 66 z 102

Montážní práce

Montážní práce jsou práce zabývající se montováním předem připravených dílů dohromady. Prohlédněte si nabídky a poptávky montážních prací.

montážní práce
vytvořeno nedávno

Michal V., Praha (Hlavní město Praha) má pro Vás zakázku na

Montáž interiérových obložkových dveří, 5 ks, Praha

Poptávám řemeslné práce:
Popis: montáž interiérových obložkových dveří
Specifikace:
- 3 ks - 70 cm
- 2 ks - 60 cm
- montážní pěna již koupena
Termín pro nabídky: ihned
Termín realizace: ihned
Lokalita: Praha 4
Cena: nabídněte
Profil poptávajícího: soukromá osoba z okresu Praha - hl. město.
Děkuji za nabídky.

Lukáš K., Opava (Moravskoslezský kraj) má pro Vás zakázku na

Montáž plastových oken, celkem 17 ks oken

Popis: montáž plastových oken (bez výroby)
- montážní skupina na montáž plastových oken včetně zednického zapravení a usazení parapetu
- okna máme, pouze montáž (bez dodávky oken)
- 9 ks oken (1.500 x 900 mm) je potřeba montovat z kostky lešení případě žebříku
Množství a rozměry:
- o 8 oken 1.500 x 2.000 mm a 9 ks 1.500 x 900 mm
- celkem 17 ks oken a 17 vnějších parapetů
Termín:
- nabídky do týdne
- realizace - zahájení do 14-ti dní
Lokalita: okres Opava, Dolní Benešov
Cena: 16.000 - 20.000 Kč, platba ihned po předání díla v hotovosti
Platnost poptávky: 1 týden.
Profil poptávajícího: firma z okresu Opava.

Helena K., Hradec Králové (Královéhradecký kraj) má pro Vás zakázku na

Řemeslníci pro montáže plotů a bran, ČR

Poptáváme řemeslníky:
Popis: řemeslníci pro montáže plotů a bran
Specifikace: externí montážní parta nebo jednotlivci (optimálně se sídlem do 50 km od Nového Bydžova), práce na fakturu, montáže po celé ČR, pro výrobce kovaných plotů a bran
Náplň práce:
- montáže plotů, bran a branek po celé ČR
- montáže automatických pohonů
- předání předávacího protokolu zákazníkovi a vyřízení formalit
- servis a opravy již namontovaných plotů, bran a pohonů
- montáže ve stanoveném a dohodnutém termínu
Požadavky:
- zodpovědnost a flexibilita
- zkušenosti s montážemi i v nestandardních podmínkách
Nabízíme:
- práce na ŽL
- pravidelný přísun 10 až 20 montáží měsíčně
- možnost zapůjčení auta i nářadí
Termín nástupu: dle dohody
Cena: dohodou
Další informace: v případě zájmu o výběrové řízení na danou pozici nám zašlete motivační dopis a strukturovaný
životopis na uvedený e-mail
Platnost poptávky: 2 týdny.
Profil poptávajícího: firma z okresu Hradec Králové.

Petr M., Mělník (Středočeský kraj) má pro Vás zakázku na

Montážní party pro montáž garážových vrat, Praha, střední Čechy

Popis: montáž garážových vrat
Specifikace: hledáme montážní party, sekční výklopná, rolovací vrata, jsme přímý dovozci, možnost odebírat výrobky za zvýhodněné ceny
Termín realizace: dohodou
Lokalita realizace: Praha, Středočeský kraj
Odhadovaná cena: nabídněte
Profil poptávajícího: firma z okresu Mělník.

Vladimír K., Louny (Ústecký kraj) má pro Vás zakázku na

Pomocné montážní práce na okna, dveře a prosklené fasády

Poptávám brigádníky:
Popis: pomocné montážní práce na okna, dveře a prosklené fasády
Termín realizace: 1. 11. - 22. 12. 2016
Lokalita realizace: Planá nad Lužnicí
Odhadovaná cena: 80 až 120 Kč/hod
Platnost poptávky: spěchá.
Profil poptávajícího: firma z okresu Louny.

Jindřich S., Kolín (Středočeský kraj) má pro Vás zakázku na

Dělníci na montáže plastových a dřevěných oken a dveří

Poptávám řemeslníky:
Popis: dělníci pro montáž plastových a dřevěných oken a dveří
Specifikace: samostatná montážní parta na montáže oken a dveří včetně zednického začištění
Množství/obsah/rozměr: práce zajištěna na celý rok
Lokalita realizace: střední Čechy
Profil poptávajícího: firma z okresu Kolín.

Jakub P., Liberec (Liberecký kraj) má pro Vás zakázku na

Dodávka a montáž garážových vrat, 210 x 204 cm

Popis: dodávka a montáž garážových vrat
- ruční otvírání
- bílá barva
Montážní otvor: 210 x 204 cm
Termín nabídky: ihned
Lokalita: Jablonné v Podještědí
Další informace: nabídky zasílejte pouze na email
Profil poptávajícího: soukromá osoba z okresu Liberec.

Lucie M., Ústí nad Orlicí (Pardubický kraj) má pro Vás zakázku na

Montáž 2 ks plastových oken, Lanškroun

Popis: montáž 2 ks plastových oken
Rozměry: 1.350 x 1.420 mm
Specifikace: okna a montážní materiál je již na místě
Termín: dohodou
Lokalita: Lanškroun
Profil poptávajícího: soukromá osoba z okresu Ústí nad Orlicí.